Naše Destinácie

Šťastný pár s dieťatom na pláži v mori

Prezrite si destinácie kam sa môžete dostať s KošiceTransfer

S radosťou Vás odvezieme do následujúcich destinácií, ale aj Vašich iných cieľov v celej Európe. Či už sa jedná o prevoz na overenej linke Košice - Budapešť, alebo potrebujete odviesť na iné miesto, sme tu pre Vás.

Slovensko

Bratislava

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, je rozmanité a živé mesto plné histórie a kultúry. Nachádza sa na brehu rieky Dunaj a ponúka krásne výhľady na svoje okolie.

Košice

Košice sú metropolou východného Slovenska a s takmer 240 000 obyvateľmi. Sú významným centrom politického, hospodárskeho, kultúrneho a cirkevného života.

Nitra

Nitra, jedno z najstarších slovenských miest, je bohatá na históriu a kultúru. Svojou unikátnou atmosférou a krásnym hradom pritiahne návštevníkov svojou pokojnou a príjemnou atmosférou.

Bánska Bystrica

Banská Bystrica, historické mesto stredného Slovenska, je obklopená krásnou prírodou a horskými masívmi. Návštevníkov láka bohatým kultúrnym dedičstvom a impozantnou námestnou architektúrou.

Trenčín

Trenčín je historické mesto na západe Slovenska, v údolí rieky Váh. Je známe svojím hradom, ktorý sa týči nad mestom, a rímskym nápisom z roku 179.

Trnava

Trnava, nazývaná aj "Slovenský Rím", je historické mesto so zachovanými stredovekými hradbami a katedrálou svätého Jána Krstiteľa.

Žilina

Žilina je krásne mesto na severozápade Slovenska, ktoré ponúka bohatú históriu, kultúru a prírodu. Môžete si tu vychutnať nádherný výhľad na rieku Váh, navštíviť zaujímavé pamiatky alebo sa vydať na výlet do okolitých hôr.

Poprad

Poprad je krásne mesto na severe Slovenska, ktoré je známe svojou bohatou históriou a prírodnými krásami. Poprad je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu Vysokých Tatier a iných atrakcií v regióne.

Starý Smokovec

Starý Smokovec je krásne horské stredisko v srdci Vysokých Tatier. Môžete tu nájsť množstvo zábavy, relaxu a prírodných krás.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry sú najvyššie pohorie na Slovensku a najmenšie vysokohorské pohorie na svete. Ponúkajú nádherné výhľady, bohatú prírodu a množstvo možností na turistiku, lyžovanie a relax.

Prešov

Prešov je tretie najväčšie mesto na Slovensku a centrum Šariša. Je známe svojou bohatou históriou, kultúrou a architektúrou.

Michalovce

Michalovce sú mesto na východe Slovenska, ktoré má bohatú históriu a kultúru. Môžete tu navštíviť zámok, múzeum, kostol alebo sa prejsť po nábreží rieky Laborec.

Trebišov

Trebišov je mesto v juhozápadnej časti Východoslovenskej nížiny, ktoré sa považuje za centrum južného Zemplína. Má bohatú históriu, kultúru a prírodné krásy, ktoré lákajú mnohých návštevníkov.

Humenné

Humenné je mesto na východnom Slovensku, kde sa stretávajú rieky Laborec a Cirocha. Má bohatú históriu, kultúru a športové možnosti. Ak máte radi prírodu, môžete navštíviť Vihorlatské vrchy alebo múzeum v prírode.

Bardejov

Bardejov je krásne mesto na severovýchode Slovenska, ktoré patrí do svetového dedičstva UNESCO. Má zachované stredoveké historické centrum s radnicou, kostolom a židovským predmestím.

Ubľa

Ubľa je obec a hraničný priechod na východe Slovenska, pri hranici s Ukrajinou. Je známa svojou bohatou históriou, folklórom a domácou výrobou dreveného náradia.

Veľké Slemence

Veľké Slemence je obec na Slovensku, ktorá sa nachádza na hranici s Ukrajinou. Je známa tým, že má najkratší hraničný priechod v Európe.

Vyšné Nemecké

Vyšné Nemecké je malá obec na východe Slovenska, pri hranici s Ukrajinou. Je známa svojou historickou pamiatkou - kostolom svätého Michala z 15. storočia.

Česko

Praha

Praha je hlavné mesto Českej republiky a jedno z najkrajších miest v Európe. Má bohatú históriu, nádhernú architektúru a živú kultúru. Praha je tiež známa ako Zlaté mesto alebo Matka miest.

Brno

Brno je druhé najväčšie mesto v Česku a bývalé hlavné mesto Moravy. Má bohatú históriu, kultúru a architektúru. Môžete navštíviť impozantnú katedrálu svätého Petra a Pavla, hrad Špilberk alebo modernistickú vilu Tugendhat.

Olomouc

Olomouc má krásne historické centrum s pamiatkami ako Sloup Nejsvětější Trojice, radnica s orlojom alebo fontány. Olomouc je tiež známy ako univerzitné mesto s dlhou tradíciou vzdelávania.

Pardubice

Pardubice sú známe svojím historickým centrom, ktoré je chránené ako mestská pamiatková rezervácia, a svojimi športovými podujatiami, ako sú Veľká pardubická, Zlatá prilba Pardubíc alebo Český open.

Poľsko

Krakov

Krakov je historické mesto v Poľsku s bohatým kultúrnym dedičstvom a nádhernou architektúrou, ktoré je domovom známeho krakovského hradu a národného múzea.

Katovice

Katovice je moderné mesto v Poľsku, ktoré je dôležitým priemyselným centrom s významnými kultúrnymi podujatiami, ako je festival Tauron Nowa Muzyka.

Vroclav

Wroclaw je živé a farebné mesto v Poľsku, známe svojou bohatou históriou a nádhernými trhovými námestiami. Mesto je tiež známe svojimi impozantnými mostami a množstvom pamiatok.

Zakopane

Zakopane je malebné horské mesto v Poľsku, obľúbené turistické miesto v Tatranskom národnom parku, známe svojou tradičnou goralskou architektúrou a bohatými možnosťami na lyžovanie a turistiku.

Varšava

Varšava je hlavné mesto Poľska, bohaté na históriu a kultúru, s významnými pamiatkami, ako je Kráľovský zámok a staré Mesto, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

Osvienčim

Osvienčim, známy aj ako Auschwitz, je miesto, kde sa nachádzalo jedno z najznámejších koncentračných táborov z obdobia druhej svetovej vojny, ktorý tragicky svedčí o hrôzach holokaustu.

Rzešov

Rzešov je bohaté na kultúrnu scénu a historické pamiatky, ako je napríklad Rzeszowský zámok. Mesto ponúka množstvo atrakcií, vrátane parkov a námestí, kde sa konajú rôzne podujatia a festivaly.

Maďarsko

Budapešť - Letisko

Letisko Budapešť je hlavné medzinárodné letisko v Maďarsku, ktoré slúži ako dôležitý dopravný uzol pre cestujúcich z celého sveta. S modernými terminálmi a širokou sieťou leteckých spojení ponúka pohodlné cestovanie a prístup k mnohým destináciám.

Debrecen

Debrecen je druhé najväčšie mesto v Maďarsku, známe svojou bohatou históriou, univerzitným prostredím a kultúrnymi podujatiami. Mesto je domovom významných pamiatok, ako je Reformovaná veža, a ponúka rôznorodé možnosti pre turistiku a oddych.

Miškolc

Miskolc je veľké maďarské mesto, ktoré sa nachádza v blízkosti pohoria Bükk, a je známe svojimi termálnymi kúpeľmi a prírodnými krásami. Mesto tiež ponúka rôznorodé kultúrne a historické atrakcie, vrátane majestátneho Miskolckého divadla.

Níreďháza

Níreďháza je malá obec nachádzajúca sa v Maďarsku, známa svojou pokojnou a prírodnou atmosférou. Okolie obce je obklopené nádhernou prírodou, čo ju robí obľúbeným miestom pre turistiku a oddych.

Rakúsko

Viedeň

Viedeň je hlavné mesto Rakúska a známa je svojou nádhernou architektúrou, vrátane Hofburgu a Štátnej opery. Mesto ponúka bohatú kultúrnu scénu, múzeá, kaviarne a rozmanité možnosti nákupov, čo ho robí atraktívnym cieľom pre návštevníkov z celého sveta.

Salzburg

Salzburg je malé a pôvabné mesto v Rakúsku, známe svojím historickým centrom a impozantným Salzburger Domom. Mesto je známe ako rodné mesto skladateľa Wolfganga Amadea Mozarta a ponúka bohatú hudobnú scénu a príležitosti na objavovanie nádherných alpských krajín.

Graz

Graz je druhé najväčšie mesto v Rakúsku a jeho historické centrum je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Mesto je známe svojou bohatou kultúrou, nádhernou architektúrou a výborným gastronomickým zážitkom.