ako Fungujeme?

Možnosti Spolupráce

Ponúkame atraktívne partnerstvá v oblasti privátnych transferov pre influencerov, cestovné kancelárie, médiá, firmy či športové kluby, ktoré hľadajú výnimočnosť a kvalitu v preprave svojich klientov, zamestnancov alebo členov.

firemná politika a spojené ruky kolegov

Aké možnosti spolupráce ponúkame?

Prosím vyberte o aký druh spolupráce máte záujem.

cestovná kancelária
Cestovné Kancelárie
influencer
Influenceri
škola
Školy, Kluby, CVČ
ikona znázorňujúca firemné spolupráce
Firemné spolupráce

Cestovné kancelárie

Pridajte do svojej ponuky našu službu privátnych transferov a zabezpečte svojim klientom cesty na najvyššej úrovni.

Cestovky

Ste cestovná kancelária a hľadáte spoľahlivého partnera pre privátne transfery, ktorý by Vašim klientom poskytol prvotriedny zážitok z cestovania? Naša spoločnosť je tu pre Vás, ponúkame prispôsobivé a komfortné riešenia prepravy, ktoré zaručia Vášim klientom bezpečnú a pohodlnú jazdu.

cestovná kancelária agent a zákazníci

Zájazdy

Ponúkame prémiové privátne transferové služby, ktoré sú ideálne pre skupinové zájazdy, poskytujúc individuálnu pozornosť a prispôsobenie každému cestujúcemu. S nami bude každý zájazd nie len cestou, ale skutočným zážitkom.

hrad v prírode

Dovolenky

Poskytujeme prvotriedne prepravné riešenia, od letiska až po hotel, s garantovaným dôrazom na pohodlie a spoľahlivosť. Spolupráca s nami znamená, že Vaši klienti zažijú hladký prechod medzi jednotlivými etapami ich dovolenky, zatiaľ čo Vy sa môžete zamerať na poskytovanie nezabudnuteľných dovolenkových zážitkov.

dovolenka na tropickom ostrove

Spolupráca s Influencermi

Naša spoločnosť ponúka influencerom atraktívne možnosti partnerstva, vrátane prístupu k exkluzívnym ponukám a promo akciám.

Influenceri

Naša spoločnosť ponúka influencerom atraktívne možnosti partnerstva, vrátane prístupu k exkluzívnym ponukám a promo akciám. Ako náš partnerský influencer budete mať príležitosť zdieľať svoje skúsenosti s našimi službami, čím nie len rozšírite svoje obsahové portfólio, ale aj poskytnete svojim sledovateľom inšpiráciu pre ich vlastné cestovné plány.

obrázok influencera s kamerou

Média

Hľadáte vzrušujúci príbeh alebo exkluzívny obsah pre Vaše médium? Naša spoločnosť ponúka médiám jedinečné možnosti spolupráce v oblasti privátnych transferov. Objavte s nami príbehy za našimi službami, preniknite do sveta privátnej prepravy a prineste svojim čitateľom alebo divákom niečo výnimočné.

obrázok znázorňujúci množstvo multimédií

Affiliate Program

Využite príležitosti nášho Affiliate Programu, kde odmena čaká na každého, kto odporučí naše privátne transferové služby. Je to jednoduché: zdieľajte, odporúčajte a získavajte provízie. Spojme naše sily a vytvorme silný vzťah založený na vzájomnom zdieľaní a raste.

potrasenie rukou na znak uzavretia affiliate dohody

Školy, kluby, CVČ

Zabezpečujeme služby prepravy pre školy, športové a iné kluby, centrá voľného času, alebo iné organizácie.

Školy

Naša spoločnosť poskytuje privátne transfery šité na mieru potrebám škôl a vzdelávacích inštitúcií. Ponúkame bezpečné, pohodlné a flexibilné prepravné riešenia pre školské skupiny, či už ide o denné výlety, športové turnaje, medzinárodné exkurzie alebo akékoľvek školské podujatia, kde je potrebná kvalitná doprava.

preprava pre školy

Rôzne kluby

Naša spoločnosť poskytuje prispôsobené privátne transfery pre rôzne kluby - od futbalových, hokejových, basketbalových až po tanečné, tenisové a golfové kluby. Ponúkame bezpečnú a pohodlnú prepravu pre tímy, členov, hráčov a fanúšikov na zápasy, turnaje a tréningové kempy.

preprava pre kluby

Centrá voľného času

Pre centrá voľného času ponúkame spoluprácu v oblasti prepravných služieb. Poskytnite svojim členom možnosť cestovať na výlety, workshopy a kultúrne podujatia s maximálnym pohodlím a bezpečnosťou. Naše služby sú prispôsobené pre skupinové cestovanie a garantujú plynulú organizáciu.

preprava pre centrum voľného času

Firemné spolupráce

Firemné prepravné služby pre Vaše podnikanie. Ponúkame spoľahlivé a prispôsobené riešenia pre všetky Vaše firemné potreby.

Firmy

Naše služby sú ideálne pre podnikateľské stretnutia, konferencie, prepravu zamestnancov a firemné eventy, kde prestíž a profesionalita sú kľúčové. S prispôsobenými transfermi zabezpečíme, že Vaše pracovné cesty, tímové výlety a dôležité stretnutia budú prebiehať v štýle a komforte.

preprava pre firmy

Firemné akcie

Úspešné Firemné Akcie – Či už plánujete teambuilding, konferenciu, večierok alebo jubileum, my Vám pomôžeme vytvoriť podujatie, ktoré bude nielen úspešné, ale aj nezabudnuteľné. Naše služby poskytujú diskrétnu prepravu, zabezpečíme, že všetci účastníci podujatia sa dostanú bezpečne domov.

preprava pre firemné akcie

Služobné cesty

Obchodné a Firemné Cesty – Cestujte s Profesionalitou a Efektívnosťou. Naša spoločnosť je odborníkom na organizovanie obchodných a firemných ciest, poskytujúc kompletné služby, ktoré uspokoja všetky Vaše profesionálne požiadavky pre Vás a Vašich zamestnancov či obchodných partnerov.

preprava na firemné cesty