Informácie

Často Kladené Otázky

V tejto sekcii často kladených otázok nájdete odpovede, ktoré sa týkajú našich služieb privátneho transferu. Či už máte otázky týkajúce sa výberu vozidla, rezervácií, destinácií alebo prepravného poriadku, tu nájdete potrebné informácie.

často kladené otázky

Pýtajte sa, my odpovedáme

Odpovede na Vaše najčastejšie kladené otázky

Pred nákupom

Aké sú Vaše najčastejšie navštevované destinácie?
Najčastejšie zabezpečujeme prepravu z Košíc na letisko Budapešť, Krakov, Viedeň a do Bratislavy.
Môžem si rezervovať aj transfer, ktorý nie je uvedený vo Vašej ponuke?
Samozrejme, ak máte záujem o transfer, ktorý nie je uvedený v našej ponuke, radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu na adrese info@kosicetransfer.sk alebo nám zavolať na číslo +421 950 370 928. Rádi vám pomôžeme s Vašimi špecifickými požiadavkami.
Aké formy platby akceptujete?
Pri prijímaní platby akceptujeme online platby cez našu webovú stránku alebo prevodom na účet. Platbu v hotovosti prijímame iba v prípade, že nám predtým zašlete fakturačné údaje.
Akú batožinu si so sebou môžem zobrať?
Do vozidiel KošiceTransfer sa zmestí batožina, ktorá zodpovedá štandardnej veľkosti kufra. To zvyčajne zahŕňa dva veľké kufre a dve menšie príručné tašky. Odporúčame, aby ste sa vopred informovali o presných rozmeroch kufra, ak cestujete s nadrozmernou alebo špeciálnou batožinou.
Kedy a kde po mňa príde vodič?
Vodič sa ku Vašej adrese vyzdvihnutia dostaví čo najbližšie za dodržania všetkých dopravných predpisov a nariadení a to zvyčajne 10 minút pred plánovaným odjazdom.

Každý zákazník obrží v časovom horizonte 1-24 hodín pred plánovaným odjazdom kontaktné údaje na šoféra, ktorého v prípade nutnosti môže kontaktovať, v tejto správe sa taktiež nachádzajú informácie o vozidle (model, farba, ŠPZ).

Počas jazdy

Je počas jazdy nejaká pauza?
Pri každom prevoze je naplánovaná jedna zastávka na diaľnici (benzínka), kde si môžete niečo zakúpiť, poprípade využiť toaletu.

Neváhajte osloviť vodiča v prípade, ak potrebujete ďalšiu zastávku.
Je možné počas prepravy zmeniť konečnú destináciu?
Možnosť zmeny transferu si overte u vodiča, ktorý Vám poskytne cenovú ponuku na novú konečnú destináciu.
Môžem počas transferu jesť vo vozidle?
Vo vozidle KošiceTransfer je konzumácia jedla zakázaná, aby sme udržiavali vozidlo v čistote a pohodlí pre všetkých cestujúcich. V prípade ak sa potrebujete najesť, radi Vám zastavíme na čerpacej stanici.

Samozrejme, pitie nápojov je povolené. Ďakujeme za pochopenie a rešpektovanie našich pravidiel.

Odhadované dĺžky transferov

Ako dlho trvá transfer na letisko v Budapešti?
Prevoz trvá priemerne 2 hodiny a 30 minút (2h:30m). Nemôžeme však zaručiť presný čas príchodu, keďže počas prevozu môžu nastať nepredvídateľné situácie, ako sú nehody na diaľnici alebo dopravné zápchy. Preto odporúčame plánovať s dostatočnou časovou rezervou.
Ako dlho trvá transfer na letisko v Krakove?
Prevoz trvá priemerne 4 hodiny (4h). Nemôžeme však zaručiť presný čas príchodu, keďže počas prevozu môžu nastať nepredvídateľné situácie, ako sú nehody na diaľnici alebo dopravné zápchy. Preto odporúčame plánovať s dostatočnou časovou rezervou.
Ako dlho trvá transfer na letisko vo Viedni?
Prevoz trvá priemerne 5 hodín a 30 minút (5h:30m). Nemôžeme však zaručiť presný čas príchodu, keďže počas prevozu môžu nastať nepredvídateľné situácie, ako sú nehody na diaľnici alebo dopravné zápchy. Preto odporúčame plánovať s dostatočnou časovou rezervou.
Ako dlho trvá transfer do Bratislavy?
Prevoz trvá priemerne 4 hodiny a 45 minút (4h:45m). Nemôžeme však zaručiť presný čas príchodu, keďže počas prevozu môžu nastať nepredvídateľné situácie, ako sú nehody na diaľnici alebo dopravné zápchy. Preto odporúčame plánovať s dostatočnou časovou rezervou.
Avatar photo

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Kontaktujte nás prostredníctvom Live-Chatu, telefonicky alebo mailom