Vitajte na KošiceTransfer.sk - Váš spoľahlivý partner pre letiskové transfery a privátnu prepravu! Ak sa chystáte na letisko v Budapešti alebo potrebujete súkromný transfer na iné miesto, ste na správnom mieste!

...

Radi Vás odvezieme

KošiceTransfer.sk pre Vás ponúka pravidelnú linku - Košice - Budapešť, a taktiež privátny transfer tak neváhajte, radi Vás odvezieme na letisko, alebo domov.

Nemusíte sa starať o letiskové poplatky za parkovanie, ktoré by Vás mohli prekvapiť. Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku, pracovnú cestu, za rodinou alebo máte iný dôvod cestovania, s našim transferom budete mať bezstarostnú jazdu.

Aj privátny transfer!

Potrebujete sa dostať na miesto, ktoré nie je dostupné na našej webovej stránke, alebo ste väčšia skupina cestujúcich? Neexistuje pre nás žiadny problém! Stačí nás kontaktovať a my Vám v krátkom čase pošleme cenovú ponuku pre Vašu požadovanú trasu.

Odvoz na letisko vo Viedni, Krakove alebo inú destináciu je pre nás rutina.

Naše privátne transfery sú vhodné pre osoby cestujúce za prácou, firemné akcie alebo rodinné výlety. Zabezpečíme pohodlnú a spoľahlivú prepravu, aby ste sa mohli sústrediť na svoj cieľ.

Máte akékoľvek otázky?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa transferu alebo by ste radi dostali cenovú ponuku špeciálne pre Vás, neváhajte nás kontaktovať. Môžete nám napísať na e-mailovú adresu info@kosicetransfer.sk alebo nám zavolať na tel. číslo +421 950 370 928. S radosťou Vám pomôžeme a poskytneme potrebné informácie.