Pre zabezpečenie Vašej maximálnej pohodlnosti a komfortu počas prepravy na letisko, dbáme na viaceré dôležité detaily. Prvotnou starostlivosťou je vybavenie všetkých našich vozidiel na transfer klimatizáciou, aby ste sa vždy cítili príjemne bez ohľadu na vonkajšiu teplotu.

...

Okrem toho sme sa tiež postarali o Vaše bezpečie a komfort tým, že sme vybavili zadné okná nepriehľadnou fóliou. Toto opatrenie zaručuje Vašu súkromie a pohodlie počas celej trasy z Košíc do Budapešti. Navyše, všetky naše sedadlá poskytujú dostatok miesta pre Vaše nohy, aby ste sa cítili pohodlne aj počas dlhšej jazdy.

Občerstvenie a zastávka

V rámci našich služieb sme pripravili aj jednu zastávku na benzínovej stanici počas každej jazdy. Táto zastávka Vám umožní zakúpiť si občerstvenie, kávu alebo využiť toaletu, aby ste mali možnosť osviežiť sa a oddýchnuť si počas cesty.

Čistota vozidla

Hygienický stav našich vozidiel je pre nás veľmi dôležitý. Preto pravidelne vykonávame umývanie a dezinfekciu interiéru vozidiel. Pred každou jazdou je interiér dôkladne vyčistený a pripravený pre nových cestujúcich. Každodenná dezinfekcia vozidiel je samozrejmosťou, ktorú berieme veľmi vážne, aby sme zabezpečili bezpečné a hygienické prostredie pre našich klientov.

Myslíme aj na zimu

S ohľadom na zimné obdobie sme tiež pripravení. Okrem klimatizácie, ktorá je výhodná najmä v letných mesiacoch, naše vozidlá disponujú aj nezávislým kúrením. Vďaka nemu je udržiavanie príjemnej teploty pre každého cestujúceho počas chladných zimných dní jednoduché a bezproblémové.

Doplnky ku komfortu

Okrem všetkých týchto komfortných opatrení sme tiež vybavili naše vozidlá širokými sedadlami a dostatočným priestorom pre nohy a hlavu, aby sme Vám poskytli dostatok miesta pre maximálnu pohodu a relaxáciu počas celej jazdy.

Ako dodatočný bonus sme pre Vás pripravili možnosť si so sebou zobrať cestovný vankúšik, alebo inú menšiu pomôcku zadarmo.

Pri transferoch na letisko nezabúdame na žiadne detaily a snažíme sa zabezpečiť vám jedinečný a príjemný zážitok počas celej cesty.