Pri výbere KošiceTransfer.sk môžete mať absolútnu istotu, že sa vám dostane spoľahlivého a profesionálneho prepravného servisu na letisko. Sme hrdí našimi vodičmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti prepravy a sú plne oddaní vašej bezpečnosti a pohodliu.

...

Jedným z našich hlavných zámerov je zabezpečiť vašu bezpečnosť. Preto naši vodiči vykonávajú maximálne jeden transfer denne, aby sme sa vyhli únavovým stavom a zabezpečili optimálnu koncentráciu a pozornosť počas celej jazdy. Okrem toho každý vodič prešiel odbornými psychologickými testami, aby sme mohli mať istotu, že sú schopní reagovať na rôzne situácie na ceste. Pred každým odchodom na jazdu absolvuje vodič aj alkoholový test, čo znamená, že nemusíte mať obavy o alkohol za volantom. Vaša bezpečnosť je pre nás nekompromisná.

Pri nášom prepravnom servise nešetríme na kvalite. Naše vozidlá sú starostlivo udržiavané a pravidelne podrobené servisu. Dbáme na to, aby boli všetky bezpečnostné systémy v dokonalom stave a na vozidlá inštalujeme kvalitné pneumatiky, ktoré zabezpečujú dobrú trakciu a stabilitu na ceste. Bezpečnosť našich zákazníkov je nášm záujmom.

Dodržiavame aj všetky povinné technické kontroly vozidiel. Zabezpečujeme, aby naše vozidlá absolvovali túto kontrolu každý rok. To je častejšie ako požadované u iných motorových vozidiel, ktoré sú povinné absolvovať túto kontrolu len každé 2 roky. Sme si vedomí významu pravidelných a dôkladných technických kontrol a udržiavame naše vozidlá v najlepšom možnom stave, aby sme zabezpečili vašu bezpečnú a pohodlnú jazdu.

KošiceTransfer.sk sa zaväzuje k poskytovaniu spoľahlivých a bezpečných prepravných služieb na letisko. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli najvyššiu úroveň pohodlia a dôveryhodnosti počas vašej cesty. Vaša bezpečnosť je našou prioritou a robíme všetko pre to, aby sme vám zabezpečili príjemnú a bezpečnú cestu.