Čas je v dnešnej dobe veľmi vzácny, a my si vážime toho, že vám ho ušetríme. Vieme, že čakanie je často frustrujúce, preto sme tu my, aby sme vám čakanie zjednodušili. Ak by sa náhodou stalo, že váš plánovaný let mešká o jednu hodinu, nemusíte sa obávať žiadnych dodatočných poplatkov. U nás neplatíte ani euro navyše. Chceme, aby vaša cesta prebehla bez problémov a bez zbytočných starostí.

...

Naša prioritou je vždy vybrať najbezpečnejšiu a najplynulejšiu trasu pre vás. Pri výbere trasy zohľadňujeme rôzne faktory, ako je počasie, aktuálna dopravná situácia a typ cesty. Snažíme sa minimalizovať akékoľvek prekážky, ktoré by mohli ovplyvniť plynulosť vášho presunu.

Dôkladne si vyberáme našich vodičov a pravidelne ich podrobuje kontrolám ich hladiny alkoholu pomocou dychových skúšok. Spolupracujeme iba so zodpovednými a spoľahlivými šoférmi, ktorí preukázali svoje schopnosti nielen pri jazde, ale aj prostredníctvom psychotestov. Vaša bezpečnosť je pre nás na prvom mieste.

Okrem toho, aby sme vám ušetrili čas, sa tiež snažíme poskytnúť vám pohodlie počas celej cesty. Naše vozidlá sú dobre vybavené, aby ste si mohli užiť komfort a relaxáciu počas vašej jazdy. Snažíme sa, aby sme vytvorili príjemné prostredie, kde sa môžete cítiť pohodlne a oddýchnuť si.

Nech už cestujete na letisko, do mesta alebo na akékoľvek iné miesto, môžete mať istotu, že spoločnosť KošiceTransfer vám poskytne profesionálnu a spoľahlivú prepravu. Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili pohodlnú a bezpečnú cestu, a aby sme vám ušetrili čas a starosti. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia a snažíme sa vám poskytnúť nezabudnuteľný zážitok počas celej jazdy.