Ak chcete ísť na dovolenku existuje viacero spôsobov ako zohnať letenky, hotel a zariadiť cestu na letisko. Medzi najznámejšie a najjednoduchšie patria cestovné agentúry, tie avšak často krát svojou cenou vysoko prevyšujú iné spôsoby.

...

Medzi najnacnejšie dovolenky patria tie, ktoré si vybavíte sami. Zohnať letenky, hotel a prepravu na letisko nie je v dnešnej dobe vôbec komplikované.

Kde kúpiť letenky

Pre kúpu leteniek sa odporúčame obrátiť na takzvané nízkonákladové letecké spoločnosti ako Ryanair alebo Wizzair, ktoré častokrát ponúkajú letenky už od 10 eur.

Ak sa zaregistrujete na odber noviniek z týchto leteckých spoločností, vo Vašej emailovej schránke častokrát nájdete zaujímavé ponuky leteniek do dovolenkových destinácií.

Tieto spoločnosti lietajú takmer do celej Európy zo známych letísk ako to v Budapešti, Krakove alebo Viedni. Ak nájdete zaujímavú letenku o prevoz na letisko sa radi postaráme a zabezpečíme ho pre Vás, tak nás neváhajte kontaktovať

Kde nájsť lacné ubytovanie

Medzi lídra na trhu v ubytovaní určite patrí Booking.com, kde môžete nájsť veľmi zaujímavé hotely za nízke ceny aj priamo na pláži. Ak ste sa už rozhodli kam poletíte, ostáva Vám už len nájsť si ubytovanie v dovolenkovej destinácii.

Hotely môžete vyhľadávať podľa ceny, hodnotení, vzdialenosti od pláže, počtu hviezdičiek, stravovania, atď. Hotelov je mnoho a každý si určite nájde niečo pre seba.

Čo ostáva?

Dovolenku už máte skoro zariadenú, letenky, hotel, preprava na letisko, čo teda ostáva?

K častým doplnkom, ktoré ľudia hľadajú je napríklad auto.

Ak si chcete prenajať vozidlo určite to je možné a ceny sa líšia v závisloti od Vašich požiadaviek, na internete môžete nájsť požičovne a porovnať si ich ceny.

Ďalej taktiež odporúčame uzatvoriť si pred dovolenkou cestovné poistnie, v prípade že sa niečo stane sa Vám určite zíde.